ЛІСПРОМ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ

Контакти

Юридична адреса
45000, Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 101
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шкодіна Людмила Нестерівна
Бухгалтер
Ілюшик Галина Олександрівна
Кількість співробітників46 чел.
Код ЄДРПОУ30653377
Дата реєстрації19.11.1999
Дата оновлення03.12.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІСПРОМ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІСПРОМ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» присвоєно код 30653377.

Керівником підприємства «ЛІСПРОМ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» є Шкодіна Людмила Нестерівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІСПРОМ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» — Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 101.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІСПРОМ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах