АУДИТ, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
40032, м. Суми, вул. Білопільський Шлях, 33г
Телефони
Керівник
Ковтуненко В’ячеслав Миколайович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30653864
Дата реєстрації29.12.1999
Дата оновлення12.02.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АУДИТ, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АУДИТ, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА» присвоєно код 30653864.

Керівником підприємства «АУДИТ, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА» є Ковтуненко В’ячеслав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АУДИТ, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА» — м. Суми, вул. Білопільський Шлях, 33г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АУДИТ, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах