ЗВ’ЯЗОК-СЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
61172, м. Харків, вул. Грицевця, 33а, к. 181
Телефони
Керівник
Єфімов Сергій Валентинович
Бухгалтер
Єфімова Тетяна Вікторівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30654695
Дата реєстрації23.11.1999
Дата оновлення15.12.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗВ’ЯЗОК-СЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗВ’ЯЗОК-СЕРВІС, ПП» присвоєно код 30654695.

Керівником підприємства «ЗВ’ЯЗОК-СЕРВІС, ПП» є Єфімов Сергій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗВ’ЯЗОК-СЕРВІС, ПП» — м. Харків, вул. Грицевця, 33а, к. 181.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗВ’ЯЗОК-СЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах