УКРКОНСАЛТИНГ, УЧБОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 92а, оф. 304
Телефони
Керівник
Міхєд Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ30654889
Дата реєстрації15.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРКОНСАЛТИНГ, УЧБОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРКОНСАЛТИНГ, УЧБОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 30654889.

Керівником підприємства «УКРКОНСАЛТИНГ, УЧБОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Міхєд Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРКОНСАЛТИНГ, УЧБОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Харків, вул. Плеханівська, 92а, оф. 304.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРКОНСАЛТИНГ, УЧБОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах