МІКРО-СЕРВІС, ПРИВАТНА ВКФ

Контакти

Юридична адреса
43026, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Кравчука, 38
Телефони
Керівник
Наумчук Оксана Миколаївна
Бухгалтер
Оліщук Ольга Григорівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30659500
Дата реєстрації12.01.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІКРО-СЕРВІС, ПРИВАТНА ВКФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІКРО-СЕРВІС, ПРИВАТНА ВКФ» присвоєно код 30659500.

Керівником підприємства «МІКРО-СЕРВІС, ПРИВАТНА ВКФ» є Наумчук Оксана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІКРО-СЕРВІС, ПРИВАТНА ВКФ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Кравчука, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІКРО-СЕРВІС, ПРИВАТНА ВКФ»
Поділіться інформацією в соцмережах