ДНІПРОКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
51909, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, Південний р-н., вул. ГОРОБЦЯ, б. 196, корпус 4
Телефони
Керівник
Гайдедей Ігор Миколайович
Бухгалтер
Шулешова Наталія Яківна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30659782
Дата реєстрації13.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» присвоєно код 30659782.

Керівником підприємства «ДНІПРОКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» є Гайдедей Ігор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, Південний р-н., вул. ГОРОБЦЯ, б. 196, корпус 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОКОНСТРУКЦІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах