АВТОШИНА, ПП ВКФ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, шосе Запорізьке, 38, к. 361
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Малиновський Ігор Володимирович
Бухгалтер
Дидичук Наталья Леонидовна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30660253
Дата реєстрації16.12.1999
Дата оновлення16.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВТОШИНА, ПП ВКФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОШИНА, ПП ВКФ» присвоєно код 30660253.

Керівником підприємства «АВТОШИНА, ПП ВКФ» є Малиновський Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОШИНА, ПП ВКФ» — м. Дніпро, шосе Запорізьке, 38, к. 361.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОШИНА, ПП ВКФ»
Поділіться інформацією в соцмережах