АЛЬФА-В, МАЛЕ КП

Контакти

Юридична адреса
23219, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Вінницькі Хутори, вул. Кайдачиха, 22
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ремез Сергій Анатолійович
Бухгалтер
Верігіна Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ30662423
Дата реєстрації11.01.2000
Дата оновлення13.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЬФА-В, МАЛЕ КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬФА-В, МАЛЕ КП» присвоєно код 30662423.

Керівником підприємства «АЛЬФА-В, МАЛЕ КП» є Ремез Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬФА-В, МАЛЕ КП» — Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Вінницькі Хутори, вул. Кайдачиха, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬФА-В, МАЛЕ КП»
Поділіться інформацією в соцмережах