ЦЕНТР У ФОРМІ ТОВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 17
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Акчіу Дмитро В’ячеславович
Бухгалтер
Телих Євгенія Павлівна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ30662711
Дата реєстрації24.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР У ФОРМІ ТОВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР У ФОРМІ ТОВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ» присвоєно код 30662711.

Керівником підприємства «ЦЕНТР У ФОРМІ ТОВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ» є Акчіу Дмитро В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР У ФОРМІ ТОВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ» — м. Одеса, вул. Преображенська, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР У ФОРМІ ТОВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ»
Поділіться інформацією в соцмережах