ТРЕСТ ЕЛЕКТРОТЕХПОСТАЧ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Київська, 2
Телефони
Керівник
Жигун Олександр Сергійович
Бухгалтер
Дзюма Ірина Леонідівна
Кількість співробітників10 чел.
Код ЄДРПОУ30663432
Дата реєстрації14.01.2000
Дата оновлення01.02.2008
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРЕСТ ЕЛЕКТРОТЕХПОСТАЧ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРЕСТ ЕЛЕКТРОТЕХПОСТАЧ, ТОВ» присвоєно код 30663432.

Керівником підприємства «ТРЕСТ ЕЛЕКТРОТЕХПОСТАЧ, ТОВ» є Жигун Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРЕСТ ЕЛЕКТРОТЕХПОСТАЧ, ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Київська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРЕСТ ЕЛЕКТРОТЕХПОСТАЧ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах