ІВЕНТ, ТОРГОВИЙ БУДИНОК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 27
Керівник
Яфаєв Олексій Олександрович
Бухгалтер
Бубнова Любов Степанівна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30663757
Дата реєстрації30.12.1999
Дата оновлення17.12.2009
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІВЕНТ, ТОРГОВИЙ БУДИНОК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВЕНТ, ТОРГОВИЙ БУДИНОК, ТОВ» присвоєно код 30663757.

Керівником підприємства «ІВЕНТ, ТОРГОВИЙ БУДИНОК, ТОВ» є Яфаєв Олексій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВЕНТ, ТОРГОВИЙ БУДИНОК, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВЕНТ, ТОРГОВИЙ БУДИНОК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах