ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНА ПРИВАТНА ФІРМА ”ВТОРРЕСУРСИ №6”

Контакти

Юридична адреса
Київська обл., м. Біла Церква, пров. Пролетарський, 8
Керівник
Руленко Геннадій Борисович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30664846
Дата реєстрації31.12.2007
Дата оновлення07.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНА ПРИВАТНА ФІРМА ”ВТОРРЕСУРСИ №6”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНА ПРИВАТНА ФІРМА ”ВТОРРЕСУРСИ №6”» присвоєно код 30664846.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНА ПРИВАТНА ФІРМА ”ВТОРРЕСУРСИ №6”» є Руленко Геннадій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНА ПРИВАТНА ФІРМА ”ВТОРРЕСУРСИ №6”» — Київська обл., м. Біла Церква, пров. Пролетарський, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНА ПРИВАТНА ФІРМА ”ВТОРРЕСУРСИ №6”»
Поділіться інформацією в соцмережах