СПЕЦСТРОЙМОНТАЖ-О2, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Леніна, 1а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шаров Сергій Іванович
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ30667002
Дата реєстрації31.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПЕЦСТРОЙМОНТАЖ-О2, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦСТРОЙМОНТАЖ-О2, ТОВ» присвоєно код 30667002.

Керівником підприємства «СПЕЦСТРОЙМОНТАЖ-О2, ТОВ» є Шаров Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦСТРОЙМОНТАЖ-О2, ТОВ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Леніна, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦСТРОЙМОНТАЖ-О2, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах