ЧИКАГО, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
73011, м. Херсон, вул. Енгельса, 114
Телефони
Керівник
Соболевська Тетяна Василівна
Код ЄДРПОУ30667828
Дата реєстрації10.12.1999
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧИКАГО, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧИКАГО, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30667828.

Керівником підприємства «ЧИКАГО, ПРИВАТНА ФІРМА» є Соболевська Тетяна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧИКАГО, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Херсон, вул. Енгельса, 114.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧИКАГО, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах