КОЛОС УСТЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
32372, Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, с. Устя, вул. Миру, 6
Телефони
Керівник
Овчарук Леся Григорівна
Код ЄДРПОУ30668969
Дата реєстрації22.12.1999
Дата оновлення22.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОЛОС УСТЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОС УСТЯ, ПП» присвоєно код 30668969.

Керівником підприємства «КОЛОС УСТЯ, ПП» є Овчарук Леся Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОС УСТЯ, ПП» — Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, с. Устя, вул. Миру, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОС УСТЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах