МЗГ СЕРВІС ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Возз’єднання, 25
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Обухов Микола Вікторович
Бухгалтер
Косарева Ольга Володимирівна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ30670104
Дата реєстрації07.12.1999
Дата оновлення25.10.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЗГ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЗГ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» присвоєно код 30670104.

Керівником підприємства «МЗГ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» є Обухов Микола Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЗГ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Возз’єднання, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЗГ СЕРВІС ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах