ПРОМДІАГНОСТИКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84611, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Кремлівська, 56
Керівник
Тіщенко Галина Аркадіївна
Бухгалтер
Меньшова Любовь Ивановна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30670235
Дата реєстрації24.01.2002
Дата оновлення28.01.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМДІАГНОСТИКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМДІАГНОСТИКА, ТОВ» присвоєно код 30670235.

Керівником підприємства «ПРОМДІАГНОСТИКА, ТОВ» є Тіщенко Галина Аркадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМДІАГНОСТИКА, ТОВ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Кремлівська, 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМДІАГНОСТИКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах