ШАНС, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
75583, Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Стрілкове, вул. Центральна, 109
Керівник
Кобець Олександр Іванович
Бухгалтер
Федорова Галина Миколаївна
Кількість співробітників10 чел.
Код ЄДРПОУ30671239
Дата реєстрації25.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ШАНС, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАНС, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30671239.

Керівником підприємства «ШАНС, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Кобець Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАНС, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Стрілкове, вул. Центральна, 109.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАНС, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах