Б Ф Б, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ

Контакти

Юридична адреса
58000, м. Чернівці, вул. Хотинська, 43
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гармасій Тетяна Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30671470
Дата реєстрації08.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «Б Ф Б, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Б Ф Б, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» присвоєно код 30671470.

Керівником підприємства «Б Ф Б, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» є Гармасій Тетяна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Б Ф Б, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» — м. Чернівці, вул. Хотинська, 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Б Ф Б, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах