ЮНАЙТЕД ФІШИНГ ТЕКЛ КО. , ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Леніна, 33а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Червоний Микола Анатолійович
Бухгалтер
Крмоленко Світлана Едуардівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30672342
Дата реєстрації17.01.2000
Дата оновлення25.02.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮНАЙТЕД ФІШИНГ ТЕКЛ КО. , ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮНАЙТЕД ФІШИНГ ТЕКЛ КО. , ЛТД, ТОВ» присвоєно код 30672342.

Керівником підприємства «ЮНАЙТЕД ФІШИНГ ТЕКЛ КО. , ЛТД, ТОВ» є Червоний Микола Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮНАЙТЕД ФІШИНГ ТЕКЛ КО. , ЛТД, ТОВ» — Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Леніна, 33а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮНАЙТЕД ФІШИНГ ТЕКЛ КО. , ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах