ПРИВАТБУДПОСТАЧ, ПП

Контакти

Юридична адреса
03096, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 92а
Телефони
Керівник
Уваров Геннадій Олексійович
Код ЄДРПОУ30673456
Дата реєстрації06.12.2005
Дата оновлення18.04.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТБУДПОСТАЧ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТБУДПОСТАЧ, ПП» присвоєно код 30673456.

Керівником підприємства «ПРИВАТБУДПОСТАЧ, ПП» є Уваров Геннадій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТБУДПОСТАЧ, ПП» — м. Київ, просп. Повітрофлотський, 92а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТБУДПОСТАЧ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах