УПК-АУДИТ ЛТД., АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
04210, м. Київ, набережна Оболонська, 7 корп. 2, оф. Е
Телефони
E-mail
Керівник
Горбатенко Леонід Дем’янович — директор
Бухгалтер
Мороз Людмила Василівна

Продукція, послуги

Послуги: Аудиторські / Консалтингові / Консультаційні / Бухгалтерський облік / Перевірка бухгалтерського та податкового обліку / Податковий облік

Інформація про компанію

Фахівці Компанії мають безпосередній досвід аудиторських перевірок та знання специфіки господарської діяльності, бухгалтерського обліку, оподаткування підприємств електроенергетики, нафтогазового комплексу, промисловості, сільського господарства, житлово-комунального господарства, торгівлі, послуг, установ, що фінансуються за рахунок бюджету, страхових та туристичних компаній, транспортних та фармацевтичних підприємств, кредитних спілок.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ30674018
Рік заснування
1999
Кількість працівників33 чол.
Дата реєстрації16.12.1999
Дата оновлення29.03.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПК-АУДИТ ЛТД., АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 30674018.

Керівником підприємства «УПК-АУДИТ ЛТД., АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Горбатенко Леонід Дем’янович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПК-АУДИТ ЛТД., АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Київ, набережна Оболонська, 7 корп. 2, оф. Е.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УПК-АУДИТ ЛТД., АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» офіційний сайт: http://upk-audit.com.ua/uk/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УПК-АУДИТ ЛТД., АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах