ПІДПРИЄМСТВО ”РОДИНА” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗ. ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”

Контакти

Юридична адреса
21034, м. Вінниця, пров. Маркса, 12а, к. 24
Телефони
Факс
Бухгалтерія
Керівник
Діденко Галина Василівна
Бухгалтер
Дзема Лілія Михайлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30674219
Дата реєстрації24.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”РОДИНА” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗ. ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”РОДИНА” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗ. ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» присвоєно код 30674219.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”РОДИНА” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗ. ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» є Діденко Галина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”РОДИНА” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗ. ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» — м. Вінниця, пров. Маркса, 12а, к. 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”РОДИНА” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗ. ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах