МОНАСТИРСЬКЕ ПОДВІР’Я, ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 14в
Телефони
Керівник
Черніцова Інна Павлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30676389
Дата реєстрації07.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МОНАСТИРСЬКЕ ПОДВІР’Я, ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНАСТИРСЬКЕ ПОДВІР’Я, ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30676389.

Керівником підприємства «МОНАСТИРСЬКЕ ПОДВІР’Я, ПІДПРИЄМСТВО» є Черніцова Інна Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНАСТИРСЬКЕ ПОДВІР’Я, ПІДПРИЄМСТВО» — м. Київ, вул. Кіквідзе, 14в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНАСТИРСЬКЕ ПОДВІР’Я, ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах