ІНСТАЛЯТОР-ПРОФЕСІОНАЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02660, м. Київ, вул. Воскресенська, 7
Телефони
Керівник
Стахів Роман Романович
Код ЄДРПОУ30678538
Дата реєстрації07.06.2005
Дата оновлення30.01.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНСТАЛЯТОР-ПРОФЕСІОНАЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТАЛЯТОР-ПРОФЕСІОНАЛ, ТОВ» присвоєно код 30678538.

Керівником підприємства «ІНСТАЛЯТОР-ПРОФЕСІОНАЛ, ТОВ» є Стахів Роман Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТАЛЯТОР-ПРОФЕСІОНАЛ, ТОВ» — м. Київ, вул. Воскресенська, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНСТАЛЯТОР-ПРОФЕСІОНАЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах