ПІДПРИЄМСТВО ”ІДО” ПІДПРИЄМСТВА МЕЖРЕГ. ОРГАНІЗАЦІЇ СОЛІДАРНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ”КОЛОР”

Контакти

Юридична адреса
02094, м. Київ, вул. Краківська, 18а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Анісімов Андрій Семенович
Бухгалтер
Карпенко Любов Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30678559
Дата реєстрації10.12.1999
Дата оновлення26.04.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”ІДО” ПІДПРИЄМСТВА МЕЖРЕГ. ОРГАНІЗАЦІЇ СОЛІДАРНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ”КОЛОР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”ІДО” ПІДПРИЄМСТВА МЕЖРЕГ. ОРГАНІЗАЦІЇ СОЛІДАРНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ”КОЛОР”» присвоєно код 30678559.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ІДО” ПІДПРИЄМСТВА МЕЖРЕГ. ОРГАНІЗАЦІЇ СОЛІДАРНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ”КОЛОР”» є Анісімов Андрій Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ІДО” ПІДПРИЄМСТВА МЕЖРЕГ. ОРГАНІЗАЦІЇ СОЛІДАРНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ”КОЛОР”» — м. Київ, вул. Краківська, 18а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”ІДО” ПІДПРИЄМСТВА МЕЖРЕГ. ОРГАНІЗАЦІЇ СОЛІДАРНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ”КОЛОР”»
Поділіться інформацією в соцмережах