СІТАН, КОМПАНІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
03058, м. Київ, вул. Тупікова ген., 16, к. 35
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кубальська Тетяна Анатоліївна
Бухгалтер
Непочатих Юрій Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30679091
Дата реєстрації20.01.2000
Дата оновлення05.08.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СІТАН, КОМПАНІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІТАН, КОМПАНІЯ, ПП» присвоєно код 30679091.

Керівником підприємства «СІТАН, КОМПАНІЯ, ПП» є Кубальська Тетяна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІТАН, КОМПАНІЯ, ПП» — м. Київ, вул. Тупікова ген., 16, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІТАН, КОМПАНІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах