БОСТОН АНІМЕЙШН, З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, узвіз Кудрявський, 7
Телефони
Керівник
Чеботар Ольга Іванівна
Кількість співробітників34 чел.
Код ЄДРПОУ30679793
Дата реєстрації28.02.2000
Дата оновлення07.02.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БОСТОН АНІМЕЙШН, З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОСТОН АНІМЕЙШН, З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ, ТОВ» присвоєно код 30679793.

Керівником підприємства «БОСТОН АНІМЕЙШН, З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ, ТОВ» є Чеботар Ольга Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОСТОН АНІМЕЙШН, З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ, ТОВ» — м. Київ, узвіз Кудрявський, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОСТОН АНІМЕЙШН, З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах