ТЕХНОІНФОРМЦЕНТР, ПП

Контакти

Юридична адреса
54003, м. Миколаїв, вул. Колодязна, 5Б, к. 16
Телефони
Керівник
Мосін Юрій Володимирович
Код ЄДРПОУ30680877
Дата реєстрації08.02.2007
Дата оновлення20.01.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХНОІНФОРМЦЕНТР, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНОІНФОРМЦЕНТР, ПП» присвоєно код 30680877.

Керівником підприємства «ТЕХНОІНФОРМЦЕНТР, ПП» є Мосін Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНОІНФОРМЦЕНТР, ПП» — м. Миколаїв, вул. Колодязна, 5Б, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНОІНФОРМЦЕНТР, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах