РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ГАЗЕТИ ”ЮНІСТЬ СЛОБОЖАНЩИНИ”, КП

Контакти

Юридична адреса
92600, Луганська обл., Сватівський р-н, м. Сватове, пров. Заводський, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Моісеєнко Наталія Іванівна
Бухгалтер
Бобошко Євгенія Дмитрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30684117
Дата реєстрації18.08.2003
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ГАЗЕТИ ”ЮНІСТЬ СЛОБОЖАНЩИНИ”, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ГАЗЕТИ ”ЮНІСТЬ СЛОБОЖАНЩИНИ”, КП» присвоєно код 30684117.

Керівником підприємства «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ГАЗЕТИ ”ЮНІСТЬ СЛОБОЖАНЩИНИ”, КП» є Моісеєнко Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ГАЗЕТИ ”ЮНІСТЬ СЛОБОЖАНЩИНИ”, КП» — Луганська обл., Сватівський р-н, м. Сватове, пров. Заводський, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ГАЗЕТИ ”ЮНІСТЬ СЛОБОЖАНЩИНИ”, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах