ЩЕДРА НИВА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО З ВІДОКРЕМЛЕНОЮ САДИБОЮ

Контакти

Юридична адреса
75033, Херсонська обл., Білозерський р-н., село Микільське, 221 КІЛОМЕТР ДОРОГИ ОДЕСА-МЕЛІТОПОЛЬ-НОВОАЗОВСЬК
Телефони
Керівник
Майдебура Ірина Володимирівна
Код ЄДРПОУ30686376
Дата реєстрації09.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЩЕДРА НИВА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО З ВІДОКРЕМЛЕНОЮ САДИБОЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЩЕДРА НИВА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО З ВІДОКРЕМЛЕНОЮ САДИБОЮ» присвоєно код 30686376.

Керівником підприємства «ЩЕДРА НИВА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО З ВІДОКРЕМЛЕНОЮ САДИБОЮ» є Майдебура Ірина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЩЕДРА НИВА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО З ВІДОКРЕМЛЕНОЮ САДИБОЮ» — Херсонська обл., Білозерський р-н., село Микільське, 221 КІЛОМЕТР ДОРОГИ ОДЕСА-МЕЛІТОПОЛЬ-НОВОАЗОВСЬК.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЩЕДРА НИВА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО З ВІДОКРЕМЛЕНОЮ САДИБОЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах