ПРОДУКТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
75000, Херсонська обл., Білозерський р-н, смт. Білозерка, вул. Свердлова, 13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Крепакова Валентина Олексіївна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30686423
Дата реєстрації08.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОДУКТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОДУКТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30686423.

Керівником підприємства «ПРОДУКТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Крепакова Валентина Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОДУКТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Херсонська обл., Білозерський р-н, смт. Білозерка, вул. Свердлова, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОДУКТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах