СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "СВІТОЧ" ГОНЧАРА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
67420, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Велізарове
Телефони
Керівник
Гончар Інга Володимирівна
Бухгалтер
Тарануца Євгенія Павлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30690162
Дата реєстрації23.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”СВІТОЧ” ГОНЧАРА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "СВІТОЧ" ГОНЧАРА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» присвоєно код 30690162.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "СВІТОЧ" ГОНЧАРА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» є Гончар Інга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "СВІТОЧ" ГОНЧАРА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Велізарове.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”СВІТОЧ” ГОНЧАРА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах