СІВЕР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
62481, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Рогань, вул. Жовтнева, 71а
Телефони
Керівник
Ілляшевич Віктор Володимирович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30690314
Дата реєстрації21.12.1999
Дата оновлення21.07.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СІВЕР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІВЕР, ТОВ» присвоєно код 30690314.

Керівником підприємства «СІВЕР, ТОВ» є Ілляшевич Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІВЕР, ТОВ» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Рогань, вул. Жовтнева, 71а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІВЕР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах