УКРСЕРВІС, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, просп. Гвардійський, 13, оф. 519
Телефони
Керівник
Лук’яненко Вадим Сергійович
Бухгалтер
Швець Віра Павлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30691323
Дата реєстрації07.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРСЕРВІС, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРСЕРВІС, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30691323.

Керівником підприємства «УКРСЕРВІС, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Лук’яненко Вадим Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРСЕРВІС, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, просп. Гвардійський, 13, оф. 519.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРСЕРВІС, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах