ІНСТИТУТ АНАЛІЗУ ПРАВА, ПП

Контакти

Юридична адреса
65009, м. Одеса, дор. Фонтанська, 19, к. 41
Телефони
Керівник
Єрмаков Тимофій Михайлович
Код ЄДРПОУ30692386
Дата реєстрації23.12.1999
Дата оновлення30.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНСТИТУТ АНАЛІЗУ ПРАВА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТИТУТ АНАЛІЗУ ПРАВА, ПП» присвоєно код 30692386.

Керівником підприємства «ІНСТИТУТ АНАЛІЗУ ПРАВА, ПП» є Єрмаков Тимофій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТИТУТ АНАЛІЗУ ПРАВА, ПП» — м. Одеса, дор. Фонтанська, 19, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНСТИТУТ АНАЛІЗУ ПРАВА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах