КОМПАНІЯ ЕЛ. АЙ. ЕС., НВП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
29025, м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 1
Телефони
Керівник
Сабадашко Юрій Іванович
Бухгалтер
Бондарчук Галина Адольфівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30693179
Дата реєстрації19.01.2000
Дата оновлення07.12.2009
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМПАНІЯ ЕЛ. АЙ. ЕС., НВП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПАНІЯ ЕЛ. АЙ. ЕС., НВП, ТОВ» присвоєно код 30693179.

Керівником підприємства «КОМПАНІЯ ЕЛ. АЙ. ЕС., НВП, ТОВ» є Сабадашко Юрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПАНІЯ ЕЛ. АЙ. ЕС., НВП, ТОВ» — м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПАНІЯ ЕЛ. АЙ. ЕС., НВП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах