ВИМПЕЛ-ФАВОРИТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69037, м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 10а, прим. 2
Телефони
Керівник
Курніков Олександр Вікторович
Бухгалтер
Муравщик Тетяна Геннадіївна
Код ЄДРПОУ30694062
Дата реєстрації24.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИМПЕЛ-ФАВОРИТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИМПЕЛ-ФАВОРИТ, ТОВ» присвоєно код 30694062.

Керівником підприємства «ВИМПЕЛ-ФАВОРИТ, ТОВ» є Курніков Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИМПЕЛ-ФАВОРИТ, ТОВ» — м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 10а, прим. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИМПЕЛ-ФАВОРИТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах