ПРОТОН ПЛЮС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
91033, м. Луганськ, вул. Цимлянська, 2з
Телефони
Керівник
Нідодаєв Геннадій Вікторович
Кількість співробітників200 чел.
Код ЄДРПОУ30694764
Дата реєстрації12.01.2000
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОТОН ПЛЮС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОТОН ПЛЮС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30694764.

Керівником підприємства «ПРОТОН ПЛЮС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» є Нідодаєв Геннадій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОТОН ПЛЮС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» — м. Луганськ, вул. Цимлянська, 2з.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОТОН ПЛЮС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах