СТЕК, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83120, м. Донецьк, вул. Петровського, 97, к. 16
Телефони
Керівник
Павленко Тетяна Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30696630
Дата реєстрації15.12.1999
Дата оновлення01.09.2020

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТЕК, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТЕК, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30696630.

Керівником підприємства «СТЕК, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» є Павленко Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТЕК, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Петровського, 97, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТЕК, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах