ДИНАМО-СЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
90100, Закарпатська обл., Іршавський р-н, м. Іршава, вул. Гагаріна, 2а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гудь Ярослав Васильович
Бухгалтер
Лендел Ніна Семенівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30697037
Дата реєстрації10.08.2006
Дата оновлення01.08.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДИНАМО-СЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИНАМО-СЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 30697037.

Керівником підприємства «ДИНАМО-СЕРВІС, ТОВ» є Гудь Ярослав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИНАМО-СЕРВІС, ТОВ» — Закарпатська обл., Іршавський р-н, м. Іршава, вул. Гагаріна, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИНАМО-СЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах