КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР ”СУЧАСНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Промислова, 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Тараненко Олександр Олегович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30697592
Дата реєстрації27.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР ”СУЧАСНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР ”СУЧАСНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ”, ТОВ» присвоєно код 30697592.

Керівником підприємства «КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР ”СУЧАСНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ”, ТОВ» є Тараненко Олександр Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР ”СУЧАСНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ”, ТОВ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Промислова, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР ”СУЧАСНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах