АЛЬТЕРНАТИВА, ПП

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, пров. Шкільний, 2, оф. 2
Керівник
Ішкова Лілія Іванівна
Бухгалтер
Ішкова Лілія Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30697634
Дата реєстрації24.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЬТЕРНАТИВА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬТЕРНАТИВА, ПП» присвоєно код 30697634.

Керівником підприємства «АЛЬТЕРНАТИВА, ПП» є Ішкова Лілія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬТЕРНАТИВА, ПП» — Одеська обл., м. Чорноморськ, пров. Шкільний, 2, оф. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬТЕРНАТИВА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах