ДОЧП ”НІЖИНЦИВІЛЬБУД” ЗАТ ”ЧЕРНІГІВОБЛБУД”

Контакти

Юридична адреса
16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Шолом-Алейхема, 4а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Різка Віталій Петрович
Бухгалтер
Козоріз Галина Петрівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30697875
Дата реєстрації02.02.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”НІЖИНЦИВІЛЬБУД” ЗАТ ”ЧЕРНІГІВОБЛБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”НІЖИНЦИВІЛЬБУД” ЗАТ ”ЧЕРНІГІВОБЛБУД”» присвоєно код 30697875.

Керівником підприємства «ДОЧП ”НІЖИНЦИВІЛЬБУД” ЗАТ ”ЧЕРНІГІВОБЛБУД”» є Різка Віталій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”НІЖИНЦИВІЛЬБУД” ЗАТ ”ЧЕРНІГІВОБЛБУД”» — Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Шолом-Алейхема, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”НІЖИНЦИВІЛЬБУД” ЗАТ ”ЧЕРНІГІВОБЛБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах