БАСИЛІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
07540, Київська обл., м. Березань, вул. Чехова, 22, к. 1
Керівник
Шаламов Сергій Валентинович
Код ЄДРПОУ30698109
Дата реєстрації05.06.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАСИЛІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАСИЛІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 30698109.

Керівником підприємства «БАСИЛІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Шаламов Сергій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАСИЛІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» — Київська обл., м. Березань, вул. Чехова, 22, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАСИЛІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах