НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, м. Хорол, вул. Залізнична, 28а
Телефони
Керівник
Кирчатий Павло Олексійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30700243
Дата реєстрації27.12.1999
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 30700243.

Керівником підприємства «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Кирчатий Павло Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» — Полтавська обл., Хорольський р-н, м. Хорол, вул. Залізнична, 28а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах