ОСНАСТКА-ЗАКАЗ, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Луцька, 25
Телефони
Керівник
Чемшит Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ30700950
Дата реєстрації26.05.1998
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОСНАСТКА-ЗАКАЗ, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСНАСТКА-ЗАКАЗ, ДОЧП» присвоєно код 30700950.

Керівником підприємства «ОСНАСТКА-ЗАКАЗ, ДОЧП» є Чемшит Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСНАСТКА-ЗАКАЗ, ДОЧП» — Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Луцька, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСНАСТКА-ЗАКАЗ, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах