ДЕЛЬТА-ФАРМ-ПЛЮС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83062, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 15б
Телефони
Керівник
Черніков Ігор Валерійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30701362
Дата реєстрації17.01.2000
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕЛЬТА-ФАРМ-ПЛЮС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕЛЬТА-ФАРМ-ПЛЮС, ТОВ» присвоєно код 30701362.

Керівником підприємства «ДЕЛЬТА-ФАРМ-ПЛЮС, ТОВ» є Черніков Ігор Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕЛЬТА-ФАРМ-ПЛЮС, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Куйбишева, 15б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕЛЬТА-ФАРМ-ПЛЮС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах