СП ТОВ УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКЕ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ЄВРОТР

Контакти

Юридична адреса
81053, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Новояворівськ, вул. Шептицького, 7
Керівник
Доманський Тарас Тарасович
Бухгалтер
Гаврилюк Леся Петрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30703459
Дата реєстрації27.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СП ТОВ УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКЕ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ЄВРОТР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СП ТОВ УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКЕ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ЄВРОТР» присвоєно код 30703459.

Керівником підприємства «СП ТОВ УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКЕ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ЄВРОТР» є Доманський Тарас Тарасович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СП ТОВ УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКЕ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ЄВРОТР» — Львівська обл., Яворівський р-н, м. Новояворівськ, вул. Шептицького, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СП ТОВ УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКЕ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ЄВРОТР»
Поділіться інформацією в соцмережах