МОРСЬКА ХВИЛЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65122, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 75, корп.1 к.29
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Луцкевич Олена Олександрівна
Код ЄДРПОУ30704075
Дата реєстрації14.01.2000
Дата оновлення12.08.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МОРСЬКА ХВИЛЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОРСЬКА ХВИЛЯ, ТОВ» присвоєно код 30704075.

Керівником підприємства «МОРСЬКА ХВИЛЯ, ТОВ» є Луцкевич Олена Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОРСЬКА ХВИЛЯ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 75, корп.1 к.29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОРСЬКА ХВИЛЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах